Dnia 26 września 2019 roku Wójt Gminy Przodkowo po raz kolejny wręczył stypendia o charakterze motywacyjnym, których celem jest promowanie i wyróżnianie uzdolnionych uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów.
Za II semestr roku szkolnego 2018/2019 nagrodzonych zostało 47 stypendystów. W tym semestrze było 32 uczniów gimnazjów, 13 uczniów szkół ponadgimnazjalnych i 2 studentów. Na ten cel gmina przeznaczyła 30.360 zł. Stypendia otrzymali:
1) Izabela Frankowska – ZSZiO Kartuzy
2) Przemysław Kwidziński – Szkoła Podstawowa im. Ks. Bronisława Szymichowskiego Pomieczyno
3) Katarzyna Dawidowska – ZSZ i O Katuzy
4) Hanna Wiecka – Katolicka Szkoła Podstawowa Kartuzy
5) Paweł Głowienka – ZSZ i O Kartuzy
6) Ewa Barzowska – LO Kartuzy
7) Aleksandra Toporek – ZSZ i O Kartuzy
8) Natalia Kamińska – Gimnazjum Kartuzy
9) Małgorzata Król – Katolicka Szkoła Podstawowa Kartuzy
10) Magdalena Pasewicz-Rybacka – Uniwersytet Gdański – Studia Doktoranckie
11) Filip Dampc – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Czeczewo
12) Przemysław Zabrocki – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Czeczewo
13) Małgorzata Brylowska – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Czeczewo
14) Mateusz Toporek – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Czeczewo
15) Armin Wilczewki – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Czeczewo
16) Emilia Kreft – X LO Gdynia
17) Sara Drywa – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Czeczewo
18) Eryk Możdżeń – V LO Gdańsk
19) Ewelina Pupacz – ZSZiO Kartuzy
20) Michał Czapliński – Katolicka Szkoła Podstawowa Kartuzy
21) Karolina Najgeburska – UG Gdańsk-Studia Doktoranckie
22) Jan Mielech – Gimnazjum Jezuitów Gdynia
23) Kinga Młyńska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
24) Klaudia Młyńska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
25) Klaudia Dobrzyńska – KSP Kartuzy
26) Kamil Kaszuba – ZSZ i O Żukowo
27) Dawid Skrzypkowski – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
28) Oliwia Ulenberg – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
29) Natalia Frankiewicz – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
30) Nikola Szymichowska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
31) Magdalena Czerwińska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
32) Oliwia Soroko – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
33) Julia Kroll – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
34) Wiktoria Młyńska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
35) Amelia Latowska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
36) Aleksandra Kaczorowska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
37) Oliwia Riegel – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
38) Wiktoria Goszka – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
39) Katarzyna Lizakowska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
40) Julia Slas – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
41) Paulina Stencel – Szkoła Podstawowa w Przodkowie
42) Roksana Reglińska – ZSO Nr 2 Kartuzy
43) Hanna Dmochowska – Gimnazjum Gdynia
44) Anita Krefta – ZSZ i O Kartuzy
45) Łukasz Wicki – LO Kartuzy
46) Sandra Drążkowska – ZSP w Somoninie
47) Marianna Gołębiewska – Gimnazjum w Gdyni
Wszystkie prawa zastrzeżone Urząd Gminy Przodkowo © 2024